Data, fiber, larm, tele och kameraövervakning

Låt oss på Söne El ta hand om installationen av ditt nätverk och installation av fiber. Vill du installera larm till huset eller företaget gör vi det med noga utvalda larmprodukter och leverantörer.

  • Optimerad övervakning
  • IP-kameror med eller utan nattfunktioner
  • Passagesystem
  • Enkel programvara för övervakning
  • Fibersvetsning
 

Välkommen till oss.

 

 

  

Kontakt


Adress

Söne El
Karlstorpsvägen 5
531 57 Lidköping

Tel kontor

0510-53 13 70

E-post

info-order@soneel.se

Personlig tekniker


Daniel Evertsson
Arbetsledare / Fiber
Mobil: 0739-55 96 32
daniel.evertsson@soneel.se


Liam Allen
ETG-studerande
Mobil: 0704-91 57 99
liam.allen@soneel.se

Fredrik Danielsson
Fiber / Svagström
Mobil: 0705-98 56 27
fredrik.danielsson@soneel.se 



Patrik Johansson
Installation / Service / Fiber
Mobil: 0734-05 66 64
patrik.johansson@soneel.se


Fredrik Kantun
Fiber / Installation
Mobil: 0767-61 95 70
fredrik.kantun@soneel.se


Isabell Söneborn
Installation / Fiber
Mobil: 0730-92 42 96
isabell.soneborn@soneel.se


Viktor Thyne
Installation / Svagström / Fiber
Mobil: 0702-26 70 40
viktor.thyne@soneel.se